Punkt Informacji Turystycznej w Wetlinie znów działa
Dodano: 2 maja 2010

Wczoraj, tj. 1 maja 2010, uruchomiony został Punkt Informacji Turystycznej w Wetlinie (przy wjeździe na parking do sklepu ABC). Zgodnie z zapowiedziami powinien działać do końca września.

W tym roku w Punkcie Informacji Turystycznej dostępne będą dwa numery telefonów: 500 047 743 oraz 513 193 529 pod którymi można uzyskać wszelkie informacje dotyczące oferty turystycznej w Bieszczadach Wysokich (w szczególności w Gminie Cisna) oraz informacje na temat dostępnych aktualnie miejsc noclegowych (jeśli takie zgłoszenia dotrą od miejscowych gestorów). Informacje można również uzyskać mailowo pisząc na adres it.wetlina@gmail.com.

W Punkcie Informacji znajdziecie Państwo również ulotki i wizytówki okolicznych pensjonatów, restauracji, firm transportowych, rozkład jazdy kolejki wąskotorowej, rozkłady jazdy autobusów PKS, informacje na temat wycieczek do Lwowa i wiele innych. Turyści odwiedzający Punkt Informacji mogą również podładować telefony komórkowe.

W maju i czerwcu Punkt Informacji Turystycznej w Wetlinie czynny będzie od poniedziałku do soboty w godz. od 8.00 do 16.00, natomiast w lipcu i sierpniu w godz. od 9.00 do 18.00.

Zapraszamy do aktywnego korzystania z Punktu Informacji Turystycznej w Wetlinie.